Koszulka z nadrukiem- 01

KOSZULKI Z NADRUKIEM » KOSZULKI

Cena: 35.00PLN
Na zamówienie od 2 do 5 dni.
masz pytania?

  Podkoszulek Premium  o gramaturze 185 g/m², 100% bawełna niekurczliwa ring spun (Sport Grey: 90% bawełna, 10% poliester). Ściągacz wokół szyi, taśma wzmacniająca na karku i ramionach, europejski krój ramion oraz rękawów, podwójne szwy przy rękawach i u dołu

  Koszulki zachowują kształt.

  Rozmiary:  S, M, L, XL, 2XL  

  Kolor koszulki proszę podać przy zamówieniu w rubryce "komentarz.". 

  Wielkość nadruku A4 (21x30 cm) lub 25 cm x25cm z przodu lub z tyłu koszulki. Druk wykonany metodą DTG.

  Zamówienia na koszulki w kolorze białym i czarnym realizujemy od 1-3 dni roboczych natomiast czas realizacji zamówień na pozostałe kolory wydłuża się do kilku dni.

  Drukujemy na koszulka bardzo dobrej jakości 100% bawełna firm: Adler, Gildan Premium oraz Fruit of the Loom o gramaturach: 185g/m - 195g/m. Rodzaj koszulki na, której w danym dniu drukujemy zależy od stanu magazynowego.

  Rodzaj nadruku:

   • druk cyfrowy umożliwiający nadruk pełno kolorowy już od jednej sztuki na tkaninach białych i kolorowych w tym czarnych (druk zdjęć, grafik z przejściami tnalnymi) do rozmiaru 36 cm x 47 cm. Nadruk posiada jakość zdjęciową oddając wszelkie detale jak odcienie oraz przejścia tonalne, jest miękki i przyjemny w dotyku. Używamy do tego specjalistycznej maszyny DTG, oraz wyłącznie oryginalnych tuszy. Daje to gwarancję jakości kolorów oraz trwałości i powtarzalności nadruków.
  • maszyny DTG, oraz wyłącznie oryginalnych tuszy. Daje to gwarancję jakości kolorów oraz trwałości i powtarzalności nadruków.